a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

Az Alapítványról

A Tisztességes és Igazságos Társadalomért Alapítványt (TITA) Hadházy Ákos országgyűlési képviselő hozta létre, célja kifejezetten a korrupció és a propaganda elleni harc, a valódi hírek és az építő viták támogatása.

A TITA küldetése, hogy elősegítse a közélet tisztaságát, a jogbiztonságot, a közvagyon átlátható kezelését. Elősegíteni a polgárok információhoz jutását, fejleszteni politikai tudatosságukat, felelősségérzetüket, hozzájárulni az értelmes és előremutató vitákhoz, erősíteni a magyar nemzetet, mint politikai közösséget.

Az Alapítvány magánszemélyek adományaiból működik, költségvetési forrást nem kap. Az alapító okirat kifejezetten kizárja pártok támogatását vagy választási kampányok finanszírozását.